| biaX a întrebat:

Cum fac daca cineva m-a blocat contul de facebook? Nu stiu ce sa fac sunt admina si la o pagina de 3550 de like....Cum fac cine stie? Ma blocat o fata eu am postat cum eu am o pagina de sfaturi si comenzi,atunci eu am scris pentru ca vedeam ca imi lua coperte necompletate poze de profil si atunci i-am scris pe pagina ca de ce imi ia poze necompletate si i-am zis sa le stearga, iar ia dupa azi cand am intrat numai putea intra m-am dus de pe facebook de mama mea si m-am dus pe pagina aia si am vazut ca postase ca sa ma blocheze dar eu ce am facut? Astept un raspuns cum sa imi recuperez contul,

4 răspunsuri:
| SskorpyonN a răspuns:

Intrii intr-o zi la o ora anume si intrii din nou a doua zi la aceeasi ora (faci chestia asta timp de cateva zile daca vezi ca nu merge din prima si nu intra pana a doua zi) big grin

| biaX explică (pentru SskorpyonN):

Cum adica big grin ce este?

| SskorpyonN a răspuns (pentru biaX):

Ahh scuze era alcv si sa editat la textul tau fa cum am sp eu si varamea la avut blocat conturile blocate sunt dificile mai ales la fb dar se rezolva pana la urma

| biaX explică (pentru SskorpyonN):

O sa incerc