| Anonim33 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, mi-a dezactivat astia de la Facebook contul pentru nerespectarea regurelor( am postat o poza mai indecenta) cand ma loghez imi spune : your accont is disable. Mai pot face ceva sa mi recuperez contul? cu pozele, comentariile? am intrat si pe profil la prieteni si nici unu nu mai are nici un com si like de la mine! MULTUMESC ANTICIPAT!

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu, daca pierdeai parola sau il stergeai tu din greseala, poate puteai face ceva, dar daca a fost sters din cauza ca ai incalcat regulile nu mai ai ce face, si nu cred ca vreun admin ti-l v-a activa inapoi daca nu cumva ai mari pile pe acolo

| darrio2007 a răspuns:

Poza ca poza dar cred ca mai mult ti-au dezactivat contul pentru felul cum scrii.Ce note ai la limba romana? Fa-ti alt cont cu alt nume.

| express11 a răspuns:

Nu mai poti recupera nimic

| raducmustiuc a răspuns:

Cu ce era poza laughing?

| Anca0402 a răspuns:

Nu poti sa faci altceva decat sa pui mana pe carte. Esti incompetent si pentru asta nu meriti sa ai cont pe facebook. Iti sugerez sa-ti analizezi mesajul si sa-l corectezi. Revino cu raspuns/injurie la adresa mea doar dupa ce faci asta.