| deiiiiuuuuuu a întrebat:

Cum fac decupaje in photoscape, plz ajutati-ma:*!

2 răspunsuri:
| Summer Memories a răspuns:

Pai deschizi Photo Scape si mergi la Editor.Acolo iti pui poza si jos pune "Home, Object, Crop si Region"
Dai la Crop, selectionezi ce vrei sa decupezi in poza si dai la "Save the cropped area".
Usor nu? happy

Succes kiss

| XoFlaviiiXo a răspuns:

Daca ai ultima versiune, poti incerca ceva.e cam greu dar merge.Dai la combine si alegi o poza si alta.Pe urma dai sus da "Edit" Si dupa aia...Dai la Tools, dupa care la clone stamp, seamana cu Photo Shop asta ...Si dupa aia Salvezi, daca nu vrei sa se vada si cealalta poza dai Crop!