| Adyspeed a întrebat:

Cum fac sa dispara niste poze care le are niste prieteni la facebook da mi le arata si la profil la mine sub folderul meu de poze ( sunt si poze din acelea cu data de nastere etc )? cel mai bun raspuns are Funda si restul multe voturi

Răspuns Câştigător
| xMary a răspuns:

Dai click pe poza si te stergi de la Tagg`uri. E simplu!happy. Poza va disparea de pe pagina ta, dar nu si de pe pagina prietenilor. Iar daca ei vor vrea sa te puna din nou, nu vor puteahappy. Funda?big grin

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Sub poza respectiva, iti apar persoanele etichetate, iar in dreptul numelui tau, iti apare ceva de genul "Elimina eticheta".
Click si gata. happy

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Intra la poza pe care vrei sa o stergi si in stanga ai sterge eticheta si dupa aia poza dispare daca nu poate scrie si sterge fotografia (e scris cu albastru)

| biia_6810 a răspuns:

Pai nu poti decat sa nu mai fie pe profilul tau...dai pe poza pe x stergere fotografie

| Ramonika_5243 a răspuns:

Simplu.dai click pe poza...si in josul pozei e numele tau de fb si in paranteza (sterge eticheta)...si dai click pe "sterge eticheta". fundita?happy

| Luke a răspuns:

Pai incearca sa intri in poza aceea si sa dai pe,, Sterge eticheta''.