| Lollypop a întrebat:

Cum fac sa imi creez un album cu poze pe facebook? Ma refer sa nu incarc o poza si sa imi apara ca poza de profil.Sa creez un album, sa il denumesc si apoi sa pun poze in el.

Răspuns Câştigător
| SierraSilky a răspuns:

Accesezi pagina de Facebook, clic pe "profil" (sus dreapta), clic pe "fotografii" (stanga sub poza de profil); apar albumele, iar langa un chenar dedesuptul caruia scrie "upload more photos" Clic, alegi o poza, ii dai un nume, apoi adaugi mai multe poze. Kisses

1 răspuns:
| Adr1aNNN7 a răspuns:

Dai la facebook ---> apesi pe poza de profil dar sa nu intri in poza ----> si scrie in dreapta sus incarca fotografii happy

Funda? big grin