| felixmoxu a întrebat:

Cum fac sa-mi apara idle mai repede la messenger?

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Dai la "messenger"dupa preferences, apoi la privacy si iti apare acolo optiune sa schimbi minutele la idle, dai in jos de sagetile aleawinking

7 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Intra pe invizibil si dupa schimba statusul, din cate inteleg vrei sa nu fii mult avaible

| GregHouse a răspuns:

Dai click pe Messenger - Privacy Options. Unde scrie Idle Status, la capatul randului urmator bifezi dupa cate minute vrei. De asemenea, dedesubt poti bifa daca vrei sa nu afiseze de cat timp esti Idle.
Dai Apply, OK si gata.
Sanatate!

| allex20n a răspuns:

In primul rand conecteaza-te! apoi mergi la messenger, apoi la preferences, apoi la privacy -> idle status si selectezi minutele. daca nu intelegi cv intr.

| Macabre a răspuns:

Sus la Yahoo,sunt niște opțiuni „Messenger,Contacts,Action,Help",apeși pe "Messenger„ -Preferences,apoi pe Privacy, și mai jos scrie "Idle Status„ și o căsuță cu " Show me as Idle if I dont use the computer for... minutes" și setezi acolo la cât timp, când nu folosești calculatorul, să-ți apară Idle, sper că te-am ajutat!

| Deathvalley a răspuns:

Apare doar daca nu esti la pc

| Alee23 a răspuns:

Preferences -> Privacy si scrie "Idle" si dai pe sageata in jos pana ajunge la 1...succes

| Englishman18 a răspuns:

Intri in Preferences -> Privacy si te uiti unde scrie