| Cumintzel a întrebat:

Salut,TPU cum pot sa fac sa imi apara la yahoo messenger idle dupa un minut daca nu umblu la pc?

Răspuns Câştigător
| djRobert13 a răspuns:

Sus in stanga Messenger - Privacy - Bifezi Show me when idle... si in casuta pui '1' big grin

5 răspunsuri:
| xBya a răspuns:

Mergi la 'Settings', apoi la 'General' si scrii la 'Idle' '1'.

| Draaaaven a răspuns:

Pai nu trebuie sa faci nimic, tine messu deschis si asteapta 1 minut sa vezi ca iti apare la statuswinking

| TheFucker a răspuns:

Pai simplu.
Nu umbla la calculator deloc, Poti sa lasi ecranul stins, dar sa nua pesi pe mouse, sau sa-l misti.LA mine asa apare.
Funda?

| SakoChan a răspuns:

Apare automat, nu trebuie sa faci tu nimic.

| Alicutz a răspuns:

Dai sus unde iti apare "online sau offline" si acolo cred ca scria si idle