| michelia a întrebat:

De ce nu-mi apar pe mail si intrebarile care figureaza ca recomandate ale prietenilor de pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

O enigmă. Trimite un mesaj la Contact, Michelia.

| michelia explică (pentru NOname):

Nici una dintre intrebarile tale nu mi-au aparut vreodata pe mail.

| NOname a răspuns (pentru michelia):

Posibil că sunt presetate diferit faţă de celelalte întrebări...sau poate fi o eroare, deci tot ar fi indicat să scrii la Contact.

Astăzi şi robotul a fost cam beat şi îmi tot modifica "ignorant" în "ignorat". Se încăpăţâna se arunce N-ul afară, ca şi cum pe el îl făceam ignorant. : ))
Avem un "jandarm" cu personalitate. : ))

5 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Trimite mesaj la contact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe anomalii in modul de functionare la yahoo.Niciodata nu vei primi toate intrebarile. Apoi depinde si de setarile avute de tine sau de ceilalti.

| michelia explică (pentru anonim_4396):

Primesc zeci de intrebari si nici una recomandata? Nu cred ca e problema de la yahoo.