| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa schriu un mesaj la toata lista de yahoo mesenger?

7 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Click dreapta pe numele grupului-broadcast am IM to this Group- scrii mesajul- send...

| DiannaDi a răspuns:

Simplu, dai click dreapta la grupul de prieteni de ex dai click pe friends sau la ce grup vrei sa dai mesaj.asa.si dai pe send instant message to all in group si gata happy dai click acolo si scrii ce vrei big grin succes

| Mony_4137 a răspuns:

Buna!
Dai pe ACTIONS apoi pe Send Instant Message, alegi de acolo la cine vrei sa trimiti (daca vrei la toti selectezi pe toti) dai ok iti apare un chenar, acolo scrii mesajul pe care vrei sa-l trimiti si dai okhappy
Sper ca te-am ajutathappy

| Sadiss a răspuns:

[CTRL]+ M -> seelctezi contactele apasand [CTRL] -> apesi [Enter] -> scrii textul respectiv -> [Enter] -> un mesaj la toata lista

| eubahhh a răspuns:

Unde scrie friends si intre () scrie cati pr ai in lista, dai click dreapta acolo. o sa iti apara la primul "trimite un msj la un grup..." dai click acolo si poti scrie mass-ul...

kiss si Happy New Year!

| amy300 a răspuns:

Selectezi toata lista, dai klic dreapta dupa care pe instant messenger

| cleo98 a răspuns:

Tragi cu mouse-ul pana se face toti Membrii Online Albastrii sau Gri, Si dai clik Dreapta la mouse si dai Send Instant Messaje.si iti apare un Patrat si scrii tu ce vrei, dai OK, si se trimite la toata listatongue