| ruxy97 a întrebat:

Cum trimit un mesaj la toata lista pe yahoo messenger?

12 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Ii selectezi pe toti click dreapta si dai click prima optiune send instant messages big grin

| ViVi a răspuns:

Ii selectezi pe toti click dreapta si dai click prima optiune send instant messages big grin

| c0rn3l1uss a răspuns:

Cand esti online dai acolo unde scrie friends sau prietei sau colegi depinde cum ai tu big grin dai clik drept si alegi "Broadcast an IM to this Group...". O sa iti apara o casuta unde scrii messaju` si dai Send.

happy [nu stiu sa explic asa de bine big grin. sper ca ai inteles]

| AndreeA_4571 a răspuns:

Te lamuresc eu.
Deschizi mess-ul;
Dai click deasupra listei de persoane unde scrie friends();
Dupa ce ai dat click acolo apesi tasta enter;
O sa ti se deschida o micuta fereastra unde tu vei scrie mesajul pe care vrei sa il primeasca toata lista;
Dupa care dai send(trimite)sau apesi enter.
Sper sa te descurci.
PS.mesajul trimis la toata lista se numeste mass.
Pupici! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii selectezi pe toti din lista si dai clik dreapta pe instant messagesbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum a zis ViSe_CoLoRaTe™ pentru ca a spus pas cu pasc si am inteles mersi mult ViSe_CoLoRaTe™

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumes tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pagi cardul la motorula v360

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu dai sus la actions dai instant messeges apoi ai selectezi pe toti din lista si click-invers(dreapta) iti apare o casuta sa scrii msj tau Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii selectezi pe cei caror vrei sa trim. mesajul si dai click dreapta, alegi prima optiune *send instant messages* big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii selectezi pe toti din lista, dai click dreapta, instant messange si scrii acolo mai jos mesaju' atatalaughinglaughing