| yulymcl a întrebat:

Cum Fac setarile pentru internet Orange la telefonul Samsung GT-S5230W Star Wifi am incercat sa intru pe Orange mi-a trimis mesajul dar tot apare DNS Failed.
Daca imi puteti da alte setari sau setarile voastre!
Multumesc anticipat!
Funda:X

4 răspunsuri:
| andreiask a răspuns:

Http://www.orange.ro/setari-telefoane/. Bagi numarul si urmezi pasii

| yulymcl explică (pentru andreiask):

Exact asa am facut si eu
sti tot nu mere

| andreiask a răspuns (pentru yulymcl):

Suna la Orange. 411 daca esti pe abonament si 444 daca esti pe cartela

| Carina1Raluca a răspuns:

Id meu e roxxyy10sweet exact acelasi lucru imi da si mie... nu e adv ca ai cumparat telu din afara? intra pe id meu sa vb acolo... poate vom rezolva problema asta