| zuzukidu a întrebat:

Cum formatez un card microSD de pe calculator...?

6 răspunsuri:
Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai folosesti un card reader, sau telefonul tau cu usb, si dai in My computer click dreapta pe card si dai FORMAT happy. Sau stergi tot din el.

Daca nu ai variantele astea 2, nu ai cum sa-i dai, decat daca ai telefon LG, doar ala are optiunea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conectezi telefonul la calculator prin usb. Inainte sa conectezi telefonul stinge-l, da click dreapta pe fisierul de la card(il gasesti in My Computer) si dai Format.

| Dragutza_Catutza_1990 a răspuns:

AlexandruNazistu cel mai bun raspuns. Ms. Mi-a fost de ajutor. :*

| Marin_Daniel_1976 a răspuns:

Salut,iti ia 15 secunde sa scapi de aceasta problema daca ai un aparat foto cu adaptor micro sd si dai format....eu am cautat programe si tot nu a mers iar dupa ce am bagat in aparat foto...am scapat de problema! Bafta!