| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi activez aplicatia My BRD Mobile?

Zice sa bag codul de activare, dar de fapt nu am unde se pun nr de tel pentru a primi codul.

Cum fac?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| DennisW a răspuns:

Recunosc de la inceput ca nu am My BRD, dar am la CEC aplicatia mobila si banuiesc ca e acelasi principiu.
Numarul de telefon este definit in contractul semnat la banca. Asta pentru ca altfel oricine ar putea solicita activarea pe alt telefon si nu cred ca ti-ai dori asta.
Daca schimbi telefonul (numarul) va trebui sa mergi sa il actualizezi la banca.