| ElaStefania a întrebat:

Cum imi pot adauga prieteni pe facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le trimiti cerere.
mai exact: inti pe profilul lor de pe facebook si trebuie sa ai undeva optiune sa adaugi ca prieteni. o sa iti apara o ferestra la care trebuie sa dai trimitere.

4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, ai acolo sus un fel de omulet, dai pe el si vezi cererile de prietenie si dai Adaugare prieten. Vezi ca micul simbol e ala de langa Facebook sus in stanga.

| Porcachiu_Adrian_Ionut_1997 a răspuns (pentru LolaKissTheGirl):

Vreau sa adaug pe angela florica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey intra pe www.4facebook.eu e un fel de help in limba romana

| Baicon_Ionut_1979 a răspuns:

Raspuns