| BombonikThaa a întrebat:

Cum imi pot afla codul postal? .....Am nevoie neaparat de el da nu am nici o ideeeee....Va rog ma puteti ajuta?:!

9 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Simplu! te duci pe posta romana si acolo o sectiune cu coduri postale
pui strada si iti alegi din lista de numere si o sa iti dea codul postal

| AnneღU a răspuns:

Cauta pe net cod postal si zona in care stai (cartier, sat nha depinde ). Sau inca o varianta, cauta pe una din facturile de la e-on (electricitate) si vezi acolo ca ai codul postal! happyBafta.

| BombonikThaa explică (pentru AnneღU):

Multumeschappy

| AnneღU a răspuns (pentru BombonikThaa):

Uite asta e Cod poștal, 907245. :*

| BombonikThaa explică (pentru AnneღU):

Pe asta l-am gasit si eu...you are the championslaughing) Va multumesc tuturor, sunteti dragutii...:*

| FoarteTareFrate a răspuns:

Ba nu, nu trebuie sa te duci. Unde stai? Spune.mi si ti.l dau euhappy

| BombonikThaa explică (pentru FoarteTareFrate):

Pai Poarta Alba Nord judetul Constanta...

| BombonikThaa explică (pentru FoarteTareFrate):

Eu am gasit ceva gen 907245laughing nu stiu daca e bine...