| TheDubstepMan a întrebat:

Cum îmi pot pune avatare care se miscă? Si de unde le pot downloada?

Răspuns Câştigător
| Adrian100 a răspuns:

Sunt poze cu extensia.gif, si evident le gasesti la google images, doar adauga.gif dupa ceva si poate gasesti. Pacat ca nu merg pe yahoo messenger.

3 răspunsuri:
| AndrewBa a răspuns:

Practic acele avatare se numesc GIF-uri
(The Graphics Interchange Format (GIF) is a bitmap image format that was introduced by CompuServe in 1987 and has since come into widespread usage on the World Wide Web due to its wide support and portability.)
La messenger nu stiu daca functioneaza... :)
http://www.gifs.net/gif/

| claudiu11re a răspuns:

La mess nu poti ...si daca vrei imagini miscatoare cauta pe net

| adriancraiescu a răspuns:

De pe Blingee, PicMix si Bloggif. In calculatorul tau. Funda?big grin