| anonim_4396 a întrebat:

1.cum pot sterge raspunsurile primite din contul meu?
2.cum imi sterg contul de TPU? fara sa mai ramane ceva din el(sa mi se stearga toate intrebarile si raspunsurile?

Răspuns Câştigător
| Differentx13 a răspuns:

Da, va apărea ''anonim'' happy

4 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

1.Nu poti. Daca vrei le poti raporta si se sterg.
2.http://www.tpu.ro/contact
Iti scrii formuralul. Insa intrebarile si raspunsurile tale se anonimizeaza.

| Differentx13 a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim.
http://www.tpu.ro/contact

| AN0NIN a răspuns (pentru Differentx13):

Deci in locu numelui meu(iusca123) va aparea anonim?

| Differentx13 a răspuns (pentru AN0NIN):

Da, va apărea ''anonim'' happy

| edy79 a răspuns:

Injuri cat poti de mult la fiecare intrebare.