| waXonwaXoff a întrebat:

Cum imi pun melodii sau un film pe stick? E de 4 gb Adata.

7 răspunsuri:
| waXonwaXoff explică:

@Diana Nimeni nu s-a nascut invatat."Omul cat traieste invata, moare si tot nu le stie pe toate."

| StopTheWar a răspuns:

1.Introduci stickul in PC 2.Selectezi melodia/filmul pe care il doresti 3. Dai click dreapta 4.Selectezi Copy 5. Dai din nou click dreapta 6.Selectezi Paste.Asta e tothappy. Succes![daca nu te descurci lasa-mi un msj privat si te ajut]

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Ce? Nici sa copiezi(dai copy to stick) un film din calc in stick nu sti? Dar de pe ce lume vii? Succes!

| Adelina04 a răspuns:

Bagi stickul in calculator, intri in My Computer, apoi in stick si dai copy paste acolo ce vrei sa pui

Răspuns utilizator avertizat
| Saibot a răspuns:

Introduci stickul intr-un slot USB al calculatorului, apoi e simplu: intri in My Computer, intri in stick (iti dai tu seama care e) si copiezi ( copy- paste).

| Popescu_Gynna_1981 a răspuns:

Nu ma laa sa dau paste copy da dar paste nu de ce?