| Crystynyk1 a întrebat:

Cum imi pun profilul de facebook pe privat? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Mamicaaa a răspuns:

Dai la Account -Privacy Settings.O sa iti apara :Everyone, Friends of friends, si friends.Tu selectezi friends si dupa dai Apply These Settings si gta.

1 răspuns:
| HypnoticPoison a răspuns:

Http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy click pe "CUSTOM" si le THESE PEOPLE -alege FRIENDS apoi click pe "SAVE Setting"
On caz ca nu iti merge asa ai la albume un fel de rotit, de obicei scrie custom daca nu e profilul privat. Dai click pe "rotita" aceea si marchezi friends