| AdRiAnA0o0o a întrebat:

Cum imi pun si eu poza pe profilul meu?

2 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

In stanga ecranului ai Notificari si sub notificari e o coloana cu scrisuri portocalii, unul dintre scrisuri este Editare Profil, dai click acolo si in jos o sa ai o chestie cu Choose a file sau ceva de genu', dai acolo si iti alegi una din pozele tale si la sfarsit ai in josul paginii Salveaza Profilul si dai click.
P.S : poate dura o vreme sa iti apara poza pentru ca trebuie aprobata din moment ce esti utilizator junior.

| JojuGB a răspuns:

Editare profil si mai jos ai o casuta in care poti incarca poza preferata! happy dai save dupa aia. mai jos!