| wendy14 a întrebat:

Cum sa imi pun o poza la profilul de TPU... funda

Răspuns Câştigător
| adytzaPtk a răspuns:

Dai click pe editare profil(in partea stanga), iar putin mai jos apare alege fisierul, click acolo si alegi poza din PC tau. apoi dai click pe salveaza profilul. Sper ca te-am ajutat. funda?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dai click pe editare profil(partea stângă), iar acolo, puţin mai jos ai (alege fişierul), click pe acesta, şi îţi alegi o poza pe care o ai în calculatorul tău. apoi click pe salvează profilul.

| NoName234 a răspuns:

Dai click pe editare profil(in partea stanga), iar putin mai jos apare alege fisierul, click acolo si alegi poza din PC tau. apoi dai click pe salveaza profilul. Sper ca te-am ajutat. funda?