| waXonwaXoff a întrebat:

Cum imi schimb numarul de telefon de pe okazii.ro? urgent? Am un nou numar si vreau sa il inlocuiesc pe cel vechi!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza http://www.okazii.ro/contul-meu/setari/telefon/ si completeaza cu datele necesare.

| androandy a răspuns (pentru Ronnix):

Am gresit numarul nou de telefon si nu mai pot sa-l schimb...acum ce fac?

2 răspunsuri:
| emma2011 a răspuns:

Buna GCS. Okazii.ro iti permite sa iti schimbi numarul de telefon din cont. Dupa ce te conectezi ar trebui sa treci prin urmatorii "pasi": contul meu --> setari --> numere de telefon.