| AddeLinna a întrebat:

Cum intorc la sims 3 piscina cand vreau sa o fac rotunda cu chestiile alea noi? ca am incercat toate butoanele da nu e nici unu...pls helpsad

Răspuns Câştigător
| Jacquelinor a răspuns:

Tastele < și > sunt pentru întoarcerea obiectelor de genul ăsta.

3 răspunsuri:
| TpuNoName123 a răspuns:

Cum ai instalat Sims 3? Adică şi eu l-am instalat, dar când intru în oraş scrie " we are unable to verify if your sims is a valid copy a sims 3, please contact a customer " ţi s-a întâmplat la fel? big grin

| AddeLinna explică (pentru TpuNoName123):

Trebuie sa copy Crack in folderul Game/Bin unde ai instalat jocul.nu stiu exact unde este Crack ca acum nu-l mai gasesc da sigur in gasesti de descarcat de pe vre`un sitehappy...

| florinflorinell a răspuns:

AddeLinna ma poti ajuta si pe mine? Cum ai facu sa ai colturile alea rotunde la sims 3? Trebuie sa descarc ceva ca nu inteleg. plz ajuta-ma sad