| misticals19 a întrebat:

Cum intru pe un lap-top de al meu. imi cere parola dar eu nu i-am adaugat nicio parola am incercat sa apas enter fara sa bag nicio parola dar nu merge tin sa mentionez ca am windows 7 si nu ia adaugat nimeni parola cum fac sa intru pe lap-top va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| plasty01 a răspuns:

Incearca sa intrii in safe mode si sa scoti parola sau daca nu merge incearca sa instalezi windowsul odata...Succes!

| misticals19 explică (pentru plasty01):

Mersi dar cum intru in safe mode

| dragos1294 a răspuns (pentru misticals19):

Ca sa intri in safe mod cand il pornesti si se incarca ca sa intre in windows ii dai un restart dupa ce porneste iarasi iti apare sa dai in safe mod