| Cedry2k8 a întrebat:

Cum modific setarile unui USB (cablu de date)? Vreau sa spun ca eu cand bag cablul de date in telefon imi incarca bateria, si rare ori imi arata meniul acela de la cablu de date

1 răspuns:
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Păi e normal să ţi se încarce telefonul, dar dacă nu îţi arată acel,, meniu˝ care de fapt te intreabă ce anume vrei să scoţi de pe telefon intră la conectivitate care o găseşti la setări şi acolo îţi va apărea sau îl găseşti undeva sus lângă baterie, un desen cu USB. Baftă!