| aleexandraa a întrebat:

Cum mut o poza in alt album pe facebook? rasp. care ma ajuta funda:X:X

Răspuns Câştigător
| andra97 a răspuns:

Heii.happy! Păi nu este greu.Trebuie să intri la un album oarecare,care doreşti tu,iar acolo sus iti va scrie editează albumul.Dai clic si iţi va apărea numele albumului,locaţia, descriere, confidenţialitate iar puţin mai jos editează fotografiile.Dai clic şi iţi vor apărea pozele pe care le ai în albumul respectiv.La fiecare poză iţi va apărea ''aceasta e coperta albumului, sterge fotografia si muta la''.Dai clic pe mută la şi iţi vor apărea toate albumele pe care le ai.Dai clic pe cel care vrei sa fie mutată poza şi gata.happy. Sper că ţi-am fost de folos:*

1 răspuns:
| mickey a răspuns:

Cand intri in album dai pe editeaza albumul.dupa ce iti apare fereastra de editare undeva jos in ea scrie editeaza pozele. Apesi acolo apoi la poza respectiva dai muta in albumul si selectez din lista numele albumului. Funditssa?