| anonim_4396 a întrebat:

Cum pat sa nu mai am poza de profil pe Facebook fara sa o sterg?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti s-o faci privata si nimeni sa nu poata intra pe ea. Mergi pe poza, dai pe rotita aia din josu paginii (pe calculator) si iti apare cine poate sa vada si dai "just me". Nu iti vor mai putea comenta sau aprecia poza. Nici nu stiu sigur daca pot s-o mareasca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrii in cronologie. In dreapta in partea de sus a pozei ai trei punctulete, apesi pe ele si ai "Ascunde din cronologie".