| TraficDeMentosane a întrebat:

Cum sterg o poza de profil de pe facebook?:d nu vad unde trebuie sa dauthinking

7 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Daca ai timeline atunci intri pe profil dai click pe poza si vezi jos langa eticheteaza e Optiuni, dai click pe optiuni si apare sa stergi poza.
Succes! happy

| Forevăr a răspuns:

Optiuni [ in josul imaginii ] Elimina poza :)
Uite un print : http://i.imgur.com/vIXPQ.png
(sper ca ai inteles cat de cat :D si scuze pentru limba Facebook-ului :D]

| gbgabi a răspuns:

Daca iti arata poza pe fundal negru nu arata optiunea de stergere a pozei. da refresh si o sa iti apara pe fundal alb, atunci o sa scrie sub pozahappy

| Gibik a răspuns:

Buna! Te duci la albumul Fotografii de profil, dai click pe poza care vrei sa o stergi, ti se face mare iar in partea de jos a pozei iti apare "Optiuni", dai click si iti apare acolo "Sterge aceasta fotografie". Sper sa iti fie de ajutor! happy

| AndradaAlina1996 a răspuns:

Dai clik pe poza si sub ea ai "Optiuni".
dai acolo si apare pe undeva "Stergeti imaginea".(sau ceva de genu)...

| vasai000 a răspuns:

Pui mouseul pe ea si vei vedea ca apare scris Editeaza fotografia. O poti schimba sau chiar sterge daca vrei