| oanabaloana a întrebat:

Cum postati voi un video pe youtube, in asa fel incat sa se incarce repede? pls! dau funda!

Răspuns Câştigător
| LoLuL a răspuns:

Draga oana, cand "postezi" un video pe youtube, sau in orice alta parte, iti trebuie o viteza de upload mare ca sa se incarce repede.Viteza asta de upload e limitata de "provider. ul " tau (Rom telecom, click net etc). Concluzie : cu cat ai net mai bun(20 mb 22 etc ), cu atat urci mai repede, si descarci bineinteles.
Daca vrei un test de viteza www.speedtest.net
Sper ca am fost folositor

2 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Nu are importanta de cum il incarci tu, ci de viteza celui care il vizioneaza...winking

| magicianul19 a răspuns:

Sa fie cat mai scurt