| roxana0305200 a întrebat:

Cum pot afla daca mi-a fost spart contul facebook? vad acolo ca sunt aprecieri care nu sunt date de mine si filme pe care nu le-am adugat eu.eu momenta am contul blocat de un virus nenorocit care mi l-a blocat temporar.dar cand m-am uiatt asa pe pagina mea am vazut si jocuri care nu sunt jucate de mine.cred ca cine va mi-a spart parola.dar nu sunt sigura.cum pot afla? dau funda. urgent!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Schimba ti parola si rezolvi problema, insa daca ai un virus nu inteleg de ce te mai miri de activitatile anormale.