| emilia21 a întrebat:

Cum pot afla numarul de telefon, daca cunosc numele complet si strada unde locuieste, va rog dati-mi niste sfaturi.multumesc

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cauta in Pagini albe:
http://www.paginialbe.ro/

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Suni la "Informatii".

| gabriela a răspuns:

Pagini aurii.aici pe net! Daca e vorba de Romtelecom.in rest e destulde greu

Răspuns utilizator avertizat
| vladix a răspuns:

Nu poti. Numai daca respectivul te ameninta, apelezi la politie.

| Im.GIulee a răspuns:

Pagini aurii. Este cea mai buna modalitate, sigur are cineva din familia ta big grin

| iuliana_5977 a răspuns:

Daca este vorba de Romtelecom poti, alte companii de telefonie nu dau informatii despre abonati. sad