| ღLiFeHaSMeAiNgღ a întrebat:

Cum pot afla o conversatie intre doua persoane de pe messenger?

20 răspunsuri:
| IoanaGabe a răspuns:

Dai acolo sus unde scrie Messenger apoi la Mesaje arhive.
Dar sti ca. Daca vrei sa-i vezi conversatile lui/ei cu ceilanti..trebuie sa intri pe Id`ul Lui/Ei. Si sa deschizi fereastra [sa dai dublu click,, sti tu Ca si cum dai sa vorbesti cu el/ea] si atunci cand se deschide fereastra este acolo in drept cu poza lui,, Show Recent Messages (F3)" si dai click pe asta si iti arata ce conversati are cu persoana pe care ai dat tu din lista lui.

Sper ca te-am ajutat! thinking

| Micatalin a răspuns (pentru IoanaGabe):

Nu apare langa poza show recent messages

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar daca una din persoane iti da acces la contul sau, altfel se numeste violarea corespondentei si se pedepseste penal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conversatiile private sunt private, interceptarea fara drept ori citirea in mod ilegal a conversatiiilor altora, este violarea corespondentei, fapta se pedepseste cu amenda ori inchisoare.

Ce ai zice daca si eu as citi conversatiile tale de mesenger unde am nevoie doar de id-ul tau, fara parola, sniffer...

| Ideea a răspuns:

Nu se poate, imi pare rau.

| Mihai089 a răspuns:

Neincredere!

| LittleGirl00564 a răspuns:

Poți afla decât ce ai vorbit tu ultima data cu o persoana respectiva apăsând tasta F3. FUNDA?

| Ckarmen a răspuns:

Daca vrei tu sa aflii ce ai vb ultima oara cu o anumita persoana o cauti in lista deschizi fereastra si apesi F3 va aparea ultima conversatie daca vrei sa aflii la alta persoana si ii sti parola la id te uiti la arhiva luihappy fundabatting eyelashes?

| andrreeaP a răspuns:

Nu cred ca se poate.

| alinboss52 a răspuns:

Din pacate ce zici tu nu se poate afla. Cum a spus si danuzza, ca sa vezi conversatia ta cu o alta persoana sa dai f3

| Macovei_Mihai_1976 a răspuns:

Cum pot afla convorbirele

| Macovei_Mihai_1976 a răspuns:

Vreau sa vad conversatile intre doua persoane

| Maximus_Menas_1977 a răspuns:

Ce faci

| ___YKiu a răspuns:

Vreau sa vad

| PaunDaniel a răspuns:

Cum pot afla ce conversați are

| Costi_Contras_Vasile_1982 a răspuns:

Cum pot afla o converatie de pe messinger intre doua persoane fara sa afle

| Viali_Miclescu_1995 a răspuns:

Vreau sa văda mesajele la o persona

| KadasZsolt a răspuns:

Cum pot afla o conversație între două persoane de pe messenger

| Gorneanu_Irinel_1992 a răspuns:

Criss $ badea