| LeonardRoller a întrebat:

Cum pot afla un nr ascuns? Adica cand suna cineva pe ascuns cum ii pot afla numarul? Funda!
P.S. : Fara Voce Online fiindca nu mai fuctioneaza din cate stiu eu... straight face.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se poate afla!
Cel mult activează mesageria vocală, taxează și se va potoli.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la operatorul de telefonie mobila cu o dovada (de la politie) ca respectivul te hartuieste sau ca a facut fraude si vei afla

| Maxim96 a răspuns:

Nu se poate afla

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Nu poti afla numarul ascuns, decat daca te duci la politie.

Răspuns utilizator avertizat
| xBiscuiteCuFinetti a răspuns:

Cred că trebuie să te duci la poliție să identifice nr.