| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot ajunge pe str Ion Campineanu nr 20 sector 1 la Agentia de Prestari Servicii? Stau la Unirea.

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, depinde DE UNDE vrei sa ajungi acolo. Ti se pare ca noi am fi Mafalda, sa ghicim?

| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu RATB de la P-ta Sf. Gheorghe cu masina 381 o statie pana la Intercontinental si de acolo mai faci 15 minute pe jos, mergand pe straduta ce se facec perpendicular pe Magheru in dreptul hotelului Intercontinental. traversezi Calea Victoriei si o iei in jos pe Campineanu.

| Kasya a răspuns:

Nu conteaza de unde.Doar sa ajung acolo.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Kasya):

OK, atunci. Sa-ti spun cum ajungi de la Satu Mare?
Intrebare: mai ai frati pe-acasa?

| Kasya a răspuns:

Termina cu glumele.Doar am scris ca stau in Unirea.Nu te mai da asa desteapta. Daca ai rasp ca sa ti bati joc mai bine nu raspundeai.