| val2013 a întrebat:

Stiti cumva o companie care asigura prestari servicii it pentru firme in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| idloredana a răspuns:

Depinde la ce servicii te referi. Daca ai in vedere servicii pentru infrastructura IT a unei companii iti recomand Bittnet Systems (www.bittnetsystems.ro). Scrie-le pe mail sales@bittnetsystems.ro ce te intereseaza si iti vor raspunde destul de repede.

| val2013 explică:

Am cautat pe google si cea mai buna oferta de mentenanta calculatoare ne-au facut-o cei de la www.pyp.ro.