| Miihaa a întrebat:

Cum pot face pe Facebook sa nu mai poata sa mi se scrie comentari la postari? Sau la o anumita postare?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nicicum, doar sa-i dai block sau sa-l scoti de la prieteni iar postarile sa fie vizibile doar pentru prieteni ( ai optiunea sus, daca o vede toata lumea o sa apara un mini glob pamantesc)

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Nu cred ca ai cum! Dar poti sa iti pui postarea sa o vezi numai tu! Sau sa le dai bloc la acele persoane care comenteaza! sau poti sa stergi comentariu dupa ce il scrie!

| Onofrei_Gabi_Si_Deny_1979 a răspuns:

Ai putea dezactiva comentariile de la aceea postare