| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Cum pot lipi o cheie de la un dulap?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu prea poti. Cheile alea nu se pot suda, si cred ca daca incerci cu super glue se va rupe destul de repede. Cel mai indicat este sa incerci sa cumpari lata cheie sau sa schimbi incuietoarea.

| untu a răspuns:

Nu se poate lipi,dar singura cale e sa te duci la atelierul de mecanica fina unde se pot ascuti, foarfecele, cutitele si tot acolo se pot face si niste copii chei diferite( de la usi, dulapuri, masini....etc) Cere sa ti se faca o noua copie si le arati exemplarul rupt!

| SerenaSmiley a răspuns:

Superglue