| Afdsa a întrebat:

Cum pot mari dimensiunea literelor din arhiva blogului? Am un template descarcat de pe un site care nu imi permite sa ii modific nimic asa ca umblu prin Edit HTML din Sablon si tot am incercat sa schimb cate ceva la el am reusit cu restul, dar numai arhiva postarilor nu vrea... e scrisul prea mic si nu stiu cum pot "repara" asta laughing.

1 răspuns:
| Don714 a răspuns:

Iti spun eu cum fa pe deksto un text document intri in format>font si selectezi scrisul mai mare apoi copiezi ce ai scris si copiezi pe blog. FUNDA?