| Anomim2025 a întrebat:

Cum pot să blochez site-urile pornografice pe calculator, dar și pe telefon?

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Http://support.opendns.com/......structions

Sa incerci sa opresti un adolescent sa caute pornache este cel mai inutil sport.

| Anomim2025 explică (pentru doctorandus):

Este vorba de fratele meu care are o varsta destul de frageda.

| PetruZMihai a răspuns (pentru Anomim2025):

Adică ce vârstă, pentru ca poate dezinstala sau chiar dacă e la școală le va cere la golegi, am băieți de genul ăsta în școală îmi cer și mie dar eu nu ma uit la filmulețe din astea.

| PetruZMihai a răspuns:

Instalezi o aplicație parentala, dar de ce? laughing

| Magheti_Cristi_1995 a răspuns:

E o intrebare f buna pentru mine sa ma las de ****... ☹ dar nu stiu si m-am interesat si nu am gasit vreo solutie. Acest raspuns e un fel de esxpresie xD