| Karinna1 a întrebat:

Cum pot sa blochez un DVD sa nu mai poata fi copiat de altcineva?
sau sa imi spuneti niste programe!

am DVD-ul de la festivitate de la scoala si nu mai vreau sa il copieze si altcineva! la asta ma refer cum il fac! HELP PLSSSS

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce ești așa de răutăcioasă, este secret de stat de nu vrei să-l mai copieze și altcineva? Ori sunt imagini care nu prea plac ochiului?
Nu-l mai dai la nimeni.
Pa, pa.

| armani12 a răspuns:

Ai reusit? ai gasit vreun program ceva? ca sunt si eu interesat...

| dragonuaka47 a răspuns:

Selectezi "materialul"clic dreapta->properties->read only si cam asta ar trebui sa fie...

| armani12 a răspuns (pentru dragonuaka47):

Unde selectezi materialul? de ex eu am nero si cyberlink power2go...un unul din ele? am incercat si nu merge..pls zi-mi si mie cum sa fac