| cristyan003 a întrebat:

Cum pot sa dezactivez un profil de facebook?

Răspuns Câştigător
| geoox550 a răspuns:

Intri pe pagina de facebook, şi undeva în dreapta sus unde scrie Acasă, Profil, Contul meu. Dai pe "contul meu" şi apeşi setările contului şi o să-ţi apară mai multe. Şi ultima opţiune este "dezactivează contul" dai acolo selectezi acolo şi gata!

sper ca te-am ajutat!:*

funda?:*

5 răspunsuri:
| Roberta00 a răspuns:

Te duci acolo te loghezi si dai la setarile contului jos de tot apare dezactivare cont, introduci parola si il dezactivezi.

| Adiinna a răspuns:

Vezi ca scrie sus in dreapta CONTUL MEU dai pe el si dupa dai la SETARILE CONTULUI si in jos va scrie DEZACTIVEAZA CONT dai dezactiveaza si gata

| DjMitZză a răspuns:

Sincer, eu n-am cont, dar nici prea greu nu ar trebui sa fie, intra pe profilul tau sau la cont si trebuie' sa cauti, si vezi daca ai anulare cont si dai pe el. Nu e cine stie ce, dar sper ca te-am ajutat.

| HubbaBubBa_1414 a răspuns:

Pai te loghezi apoi vezi ca in coltul drapt al paginii iti apare "Contul meu" dai click pe contul meu, apoi pe "setarile contului" si o sa-ti apara o lista ca satari iar la sfarsitul listei scrie "dezactiveaza cont" si dai acolo dezactivarelaughing sper ca ai inteles ceva

| Bublikutza a răspuns:

Pai la mine de ce nu scrie? ultima optiune aia cu dezactiveaza/sterge cont nu-i...crying