| shubler a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mai primesc emailuri de la o adresa de email ma rog foloesc un keylogger si imi tot trimite email`uri si eu nu mai vreut sa primesc!

1 răspuns:
| mihai_1207 a răspuns:

Presupun ca nu mai ai acces la pc-ul pe care ai instalat keylogger-ul asa ca el o sa tot trimita pana cand e devirusat respectivul sistem (unele keyloggere au optiuni de autodezinstalare dupa o anumita perioada tocmai pentru a minimaliza riscul de a fi gasit dar presupun ca nu ai setat o asa optiune). Singura optiune pe care o vad e sa gestionezi casuta de mail persoanal astfel incat sa nu te mai deranjeze mail-urile. In functie de clientul tau de mail, ai putea sa faci un folder si sa ii pui un filter astfel incat toate mail-urile de la keylogger sa intre automat acolo si tu doar sa stergi periodic continutul folder-ului. Doar o idee... Succes!