| AylinPSN a întrebat:

Cum pot sa-i scot cerceii medicinali din ureche? Nu pot sa scot incheietoarea din spate.

Răspuns Câştigător
| CatalinahoneyX a răspuns:

Vai stai linistita ca si eu m-am speriat cand mi-am facut inca o gaura si nu stiam cum sa dau jos cercelul.Trebuie sa tragi foarte tare pentru ca e bine prins in spate.Asta e singurul secret, dar sa'l lasi cel putin 2 saptamani dupa ce ti l'au pus depinde de fiecare.eu de ex l'am dat dupa doua saptamani si am pus cercel de argint dar mi s-a infectat si acum dupa un an de zile inca mai port cercelu medicinal

| AylinPSN explică (pentru CatalinahoneyX):

Ii port de 2 luni, chiar nu pot sa-i dau jos, am tras foarte tare, deja ma dor urechile. Poate sa dou cu ceva sa alunece?

1 răspuns: