| elenaelena16 a întrebat:

Cum pot sa imi dau calculatorul cu cateva zile inainte ( sa dau timpul inapoi ) am incercat metoda >>Start-Accesories-System >Tools-System restore dar cad intru in system tools imi apare gol. Cum fac sa imi apara system restore big grin.
Va rog ajutati`ma! >:"

2 răspunsuri:
| PolBoss a răspuns:

Din cate stiu poti face asta doar daca ai probleme cu calculator din cauza unui program

| elenaelena16 explică (pentru PolBoss):

Pai vreau sa fac asta deoarece cineva mi-a sters user`ul principal ( Administrator) si vreau sa dau timpul inapoi pentru al pune la loc ceva de gen laughing). Mi s`a spus ca merge big grin