| Pashca a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul drept dar fara placa, sunt baiat, si parul este cret, acum 2 ani mia inceput parul sa mi se faca cret, cind eram mai mic parul era drept, DAu funda plz.

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Cu un uscator de par si un piaptene!
Te usti putin, te piepteni si tot asa, iar ca sa iasa mai bine incearca o ceara. Par ca sa definesti varfurile! a meu nu este tocmai cred, dar cand nu am chef sa-l fac cu placa, precedez asa!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Treci cu pieptănul prin el și deasupra cu uscătorul, așa îl poți îndrepta.
Dar nu văd de ce nu îți place așa cum îl ai acum? Tunde-l mai scurt!
Pa, pa.

| xClementine a răspuns:

Fara placa? Hmm...cam greu. Cel mai indicat ar fi sa mergi la un coafor sa vorbesti cu cineva, poate iti va da niste sfaturi din domeniu. Dar parul cret la baieti mi se pare chiar foarte cute. thinking Evident, sa nu fie prea scurt, de o marime medie ar fi ideal. Dar fiecare face ce vrea! happy

| alinike2 a răspuns:

Nu cred ca poti fara placa. Du-te la un coafor ceva si intreaba. Profesionistii iti vor da toate raspunsurile necesare