| youaly a întrebat:

Cum pot sa imi fac un site, gen weebly happy?
Funda big grin!

5 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Cu www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, ai gratuit hosting, adresa tip nume.ucoz.ro si vine cu o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/?p=3090

Mult succes!

| yonutz1 a răspuns:

Www.google.ro Scrie: Web site creator. Si gasesti o gramada

| TrixLove a răspuns:

Intra pe www.doodlekit.com, dar sa stii ca nu e cine stie ce
Cel mai cunoscut e www.wordpress.com e foarte performant
ceva mai usor e www.blogger.com
Pe blogger eu am un blog si ti-l recomand cu caldura. E usor de folosir si nu necesita cine stie ce cunostinte. Poti descarca de pe net alte templates-uri. Bafta. Funda?

| Neverplayer a răspuns:

Eu iti dau un sfat foloseste html, css, JS gasesti mai multe informati pe w3school

| biateo98 a răspuns:

Ca sa-ti faci un site weebly trebuie sa ai cont...si multe alte lucruri