| InUtZaaa a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numele pe facebook? unde trebuie sa intru? FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| On3St4r a răspuns:

Langa ´Acasa´, numele tau si altele e un fel de sageata (fara coada).E intri acolo, dai la setarile contului.Dai la General.Acolo scrie Nume.Dai la editeaza si Gata! Funda.

2 răspunsuri:
| TeddyTeddy2012 a răspuns:

Sus, langa "Acasa" este o sageata care merge in jos. Da click apoi pe "Setarile contului". Si cauti unde scrie ''Nume'', dai click si-ti schimbi numele! =D Funda?

| KiroKoo a răspuns:

Te duci in Setarile Contului si apoi unde scrie Nume apesi pe Editeaza big grin