| Pufoshenia_5716 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numele la facebookhappy funda:d multumesc anticipatkiss
scuze categoriabig grin

5 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Bunăăă. Dai sus la contul meu după setările contului și dai jos nume utilizator dai pe el și îți schimbi numele /fundă? happy

| Piㄨㄨy a răspuns:

Dai la contul meu apoi click pe "setarile contului" si dai la prima linie unde scrie nume si dai schimbahappy

funda?:Xpuppy dog eyes

| Roberta a răspuns:

Hei. Te loghezi pe Facebook, apoi dai la Account (in dreapta sus), apoi Account Settings, si Change la Name happy

| AngelCrystals a răspuns:

Intri pe contul tau, dupa care dai click pe contul meu (din dreapta sus), te duci la setarile contului si dai click pe nume

| CristiannaMJ a răspuns:

Sus in dreapta(in colt) scrie "ACCOUNT" apasa pe el si apoi da pe account settings.
apoi scrie acolo Name si change apasa pe "change".