| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama ca o chiuveta este rezistenta? Ma refer la partea de portelan.

3 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Daca e mai grea in comparatie cu altele, are densitate mai mare si automat e mai rezistenta.
sau daca vrei sa faci experimente :strange'i prezoanele (?) alea mai tare si daca nu crapa. e rezistenta...

| anonim a răspuns:

Loveste-o cu ciocanul. daca nu se sparge, inseamna ca are viata lunga. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul tau se afla dupa intrebare... daca e din portelan e logic ca e rezistenta.