| aaaaaaa1 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun scris colorat la status?

Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Buna :x
Pai uite scrii la status textul si, dupa, jos scrii www... ro ( ex : www.TPU.ro )
Scrisul iti va aparea albastru;;).
Succes :-*

21 răspunsuri:
| <3dark-shadows<3 a răspuns:

La status nu merge, merge pe hi5 :X(www.useful.ro; www.glitter-graphics.com)

| ceco a răspuns:

Pui www. dupa ce ai scris statusul si iti va aparea albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall. :]
dupa ce scrii ce vrei sa scrii... scrii la sfarsit www.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dupa c ai scris textul l status scrii WWW. si dai enter
si tiai rezolvat problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai messenger9 sau 10 scrii statusul si apoi unde scrie enter adress scrii o adresa exemplu:www... si apoi scrisul va fi albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar daca ai mesenger 8 scrii statusul si apoi scrii ww sau o adresa de cautare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar daca ai mesenger 8 scrii statusul si apoi scrii ww sau o adresa de cautare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms alice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrii la status ce vrei si la sfarsit nu pui decat (www) ci (www...ro) altfel nu functioneaza mie unu nu mi-a functionat de cat cu (www). pup toata lumea ((((((un site tare pentru oameni care sunt noi in-trale tehnologiei)))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer stiu si eu faza cu www. dar ma interesau si alte culori.de exemplu cand e http:// e pe negru dar alte culori as vrea.ma ajuati si pe mine?:X:D;;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare ce vroiam sa scriu la status?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu www.ro sau orice alta adresa care incepe cu www...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau scrii adresa unui site
oh go on

Daca ai hi5 d ex.` sau un link d pe Youtube.
Chestii din astea!

din care Stiu eu`... " Scris Colorat la STs" poate fi doar Albastru!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci trebuie sa pui www.com si iti va aparea scrisul albastru succes,,
si va rog pe cei care va intereseaza de aidiuri sa il luati si peal meu:D, elina_printesa este idul. multulesc mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fratele meu.;)) d ala cu (www.) am auzit sh eoo ca asta-i sumplu.:P
da ma refer alti kulori.pffff
nu prea sh poate.:P
:-s

| bhdrfjuerhfytgrfureifherhfbrtygfuf a răspuns:

Pai scrii ce vreii u la status ex: dnd si scrii la sfarsit www...ro bafta! fundita ::X::X:X:X:D:D:D:D:D?

| Rebeca92 a răspuns:

Pai uite scrii la status textul si, dupa, jos scrii www... ro

| deea_5576 a răspuns:

Buna ALINA ma numesc andreea si as vrea sa iti dau un raspuns inteligent:scrii la statusul tau un text si, dupa jos scrii www...com(ex:www.tpu.com)scrisul iti va aparea albastru Success!

| ema02 a răspuns:

Pai dai la st si scrie www ex www.cf

| dydux a răspuns:

Pai eu cred ca ea vroia sa zica ca vrea si alte culori ...nu numai albastru pen ca asta e vizibil...

ma intreb si eu daca se poate sa am si eu status rozZzz...sau ceva de genu'

| dydux a răspuns:

Pai se stie, dar eu mai vreau si alte culori cum ar fi rozz... poate sh eaa se refera la asta